Rau ZdenoOd roku 1998 som podnikateľ na voľnej nohe. Prešiel som si mnohými biznismi, v ktorých som zažil úspechy, ale aj pády. Nabral som pritom bohaté skúsenosti, ktoré uplatňujem v osobnom rozvoji a aj v podnikaní. Moje hobby sú zamerané na rozvoj osobnosti, ezoteriku, motivačnú literatúru a biznis. Za posledných 20 rokov som absolvoval mnohé kurzy a semináre vo všetkých týchto oblastiach.

Počas tohto obdobia som sa postupne zameral výlučne na vlastné podnikanie cez internet. Založil som vlastnú firmu, ktorá vlastní sieť viacerých e-shopov a ďalších webových stránok. Prvé skúsenosti s e-shopom mám už od roku 2004, kedy som založil e-shop www.avspristroje.sk . Tento e-shop prešiel za tých 10 rokov premenou viacerých dizajnov. Každopádne do dnes je o tieto ponúkané produkty záujem.

Vybudoval som spolu s manželkou jeden z najväčších darčekových e-shopov na Slovensku www.extradarcek.sk 

45x45navstevnostExtraDarček obsadzuje od svojho vzniku popredné miesta vo vyhľadávači Google a jeho návštevnosť rekordne dosiahla až 59 684 návštevníkov za mesiac!

Prioritou ExtraDarčeka sú predovšetkým nadštandardné služby, čím sa výrazne odlišuje od konkurencie. O popredné postavenie na slovenskom trhu sa zasluhuje nielen široká ponuka tovarov (cca 1.500 položiek), ale aj perfektne nastavený systém obsluhy a dodatkových služieb pre zákazníkov. O tomto tvrdení svedčia hlavne referencie zákazníkov e-shopu www.extradarcek.sk.

Spomeniem ešte môj ďalší e-shop – so záhradným nábytkom: www.zahradnynabytok-gardenfurniture.eu

Okrem toho tvorím aj webové stránky  na objednávku s použitím najmodernejších technológií.  

Aktuálne mám funkčných cca 20 vlastných webstránok. Za zmienku stoja niektoré užitočné webstránky, ktoré pomáhajú ľuďom v rôznych oblastiach ich života a práce: