Meditácia lásky – pre mužov aj ženy

meditacia-laskyNa internete som známy hlavne publikovaním vecí týkajúcich sa návodov v podnikaní na internete a počítačov. Teraz som sa rozhodol prispieť aj z iného súdka.

Mojím životným poslaním je aj rozvoj osobnosti. Zaujímam sa o rozvoj osobnosti vlastnej, ale takisto mám snahu pomáhať aj iným.

Témami týkajúcimi sa osobného rozvoja, ezoterických kurzov a pozitívneho myslenia v podnikaní sa zaoberám už od roku 1991. Po nežnej revolúcii sa otvorili hranice a začala pomaly na trh prichádzať literatúra, ktorá na československom trhu nebola dostupná. Ako prvú som prečítal knihu od Raymonda Moodyho Život po živote a následne aj ďalšie knihy od tohto a podobných autorov ezoterickej literatúry. V roku 1994 som absolvoval kurz Silvovej metódy a školu Duchovnej praxe pod vedením známeho experta Pavla Mičíka. V rokoch 1995 až 1997 som absolvoval väčšinu kurzov medzinárodnej asociácie RAI (napríklad 3 stupne REIKI, AROLLO TIFAR, ADT, Anjelské semináre a podobne).

Prečo to tu píšem? Aby ste mi dôverovali a vedeli, že o meditácii niečo viem a dlhé roky ju praktizujem.

Pri jednej z mojich meditácií mi prišla myšlienka, s ktorou sa chcem podeliť aj verejne. Nahral som ju a vznikli tieto meditácie pre mužov a ženy.

Meditácia lásky

Touto meditáciou sa viac zahĺbite do svojho vnútra a začnete niektoré veci vidieť z iného uhla pohľadu. Táto meditácia je o vyznaní lásky k svojim najbližším.

Nájdite si chvíľku pre seba a miesto kde vás nebude nikto vyrušovať. Pohodlne sa usaďte alebo ľahnite, zatvorte oči a nechajte sa viesť touto meditáciou. Verím, že pohne celým Vaším vnútrom a načerpáte z nej množstvo energie lásky.

Užite si meditáciu lásky:

Ako ste sa pri tejto meditácii cítili? Aké ste mali pocity? Čo ste si pri nej uvedomili?

Podeľte sa v komentároch so svojimi pocitmi.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


+ 6 = osem