STAŇTE SA SÚČASŤOU KLUBU ZELENÁ ŽIRAFA ®

Klubu, ktorý spája ľudí, ktorí chcú vo svojom živote napredovať. Ľudí, ktorí vedome riadia svoje životy.

Spoločne vytvorme miesto, kde nájdete inšpiráciu, podnety, informácie a nápady pre svoj osobný rozvoj. Nájdime odpovede na vaše otázky.

Motto Klubu Zelená žirafa:

” Získaj nadhľad a zostaň nohami na zemi.”

Na stránky Klubu Zelená žirafa  ste sa dostali pravdepodobne kvôli tomu, že máte túžbu viesť plnohodnotný život, ktorý vás bude napĺňať. Že túžite nájsť v sebe svoju vnútornú silu, svoje smerovanie a životné poslanie. Máte vnútorný pocit, ktorý vám hovorí, že život , ktorý práve žijete “nie je ešte všetko”. Viete, že chcete zlepšiť svoje vzťahy, možno zmeniť prácu a zlepšiť svoje zdravie. Len ešte neviete, ako na to. Hľadáte preto podporu, inšpiráciu, vedomosti a v neposlednej rade aj rovnako naladených ľudí. Ľudí, s ktorými si máte čo povedať, s ktorými si máte čo navzájom odovzdať.

A nakoľko určite viete, že NIČ NIE JE NÁHODA, VÍTAME VÁS V KLUBE ZELENÁ ŽIRAFA !

Veríme, že na tomto mieste nájdete odpovede na svoje otázky, ktoré vám pomôžu nájsť cestu k sebe a k svojmu šťastiu. S hľadaním odpovedí vám pomôžu aj odborníci, ktorí sa budú deliť o svoje vedomosti v článkoch na blogu a s ktorými bude Klub Zelená žirafa ® pravidelne usporiadavať rôzne on-line webináre a aj živé tréningy a workshopy.

Nebojte sa vystrčiť hlavu z chmúrneho sveta, ktorý vás možno obkolesuje. Natiahnuť krk nad tieto šedé oblaky reality a rozhliadnuť sa. Pozrieť sa na nové možnosti, ktoré existujú a ktoré vás môžu naviesť na tú VAŠU pravú cestu životom.

STAŇTE SA ČLENOM KLUBU, V KTOROM SA ĽUDIA NAVZÁJOM INŠPIRUJÚ.

S úctou k vašej jedinečnosti,

Ing. Daniela Rau

zakladateľka Klubu Zelená žirafa

Daniela Rau